Društvo Gledališče Glej

Gregorčičeva 3
1000 Ljubljana

+386 1 421 9240
info@glej.si

ID za DDV: SI-38017423
Matična številka: 5008565000

Odgovorna oseba: Inga Remeta

Ekipa

Inga Remeta

predsednica društva, vodja programa, producentka
inga@glej.si

 

Umetniški svet

Jure Novak, Anja Pirnat, Barbara Poček, Inga Remeta

 

Barbara Poček

vodja izobraževalnih in rezidenčnih programov, mednarodni projekti, producentka
barbara@glej.si

 

Anja Pirnat

vodja projektov, producentka
anja@glej.si

 

Jure Novak

odnosi z javnostmi, vodja projektov
jure@glej.si
, jurenovak.org

 

Grega Mohorčič

vodja tehnike
grega@glej.si

 

Borut Bučinel

tehnična podpora
bucinel@glej.si

 

Martin Lovšin

tehnična podpora
martin@glej.si

 

Tajništvo

info@glej.si
rezervacije@glej.si

 

Gostoljubje

Domen Urh, Tina Abram, Ana Marzidovšek